تحقیق آلبرت انيشتين

مطالب دیگر:
📜دانلود پایان نامه برسی بیوگرافی خاندان ابی وقاص و نقش آنها در تاریخ اسلام📜احیا و حفاظت از بافت‌های تاریخی📜پایان نامه دوران تاریخی ترور و تروریسم📜نقش سد شیرین دره در توسعه کشاورزی دهستان اترک📜پایان نامه تحلیل مکانی وفضایی تغییرات کاربری اراضی شهری📜پایان نامه بررسی جایگاه اجتماعی- اقتصادی گردشگران در شهر مشهد📜پایان نامه جغرافی : برنامه ریزی بازتاب فضایی تحولات اقتصادی روستاهای شهرستان رضوانشهر📜دانلود متن کامل پایان نامه درباره جهانگردی📜پایان نامه شناخت ویژگی های طبیعی و جغرافیایی روستای چاه ملک📜پروژه درس جغرافیای جهانگردی اهداف سدسازی و انتخاب ساختگاه مناسب📜پایان نامه تدابیر پیشگیری و حمایتی در قلمرو جرائم جانبازان ، ایثار گران و خانواده شهدا📜پایان نامه بررسی کارآفرینی دانشجویان📜پایان نامه ی جدید مقدمه ای بر کشت هیدروپونیک📜پروژه ی ناب کارآموزی تأسیس وراه اندازی مهدکودک وآمادگی📜پاورپوینت جدید ورزشی برای کسانی که پشت کامپیوتر زیاد می نشینند ( pps )📜پروژه ی ظهر نویسی مقررات و انواع آن📜دانلود پاورپوینت آنالیز واریانسANalysis Of VAriance📜دانلود پاورپوینت استراتژی بازاریابی مشتری مدار (فصل هفتم كتاب اصول بازاریابی كاتلر ترجمه فروزنده)📜پروژه ی توسعه و برنامه ریزی روستایی در ایران به همراه فایل پاورپوینت و پی دی اف📜فایل کامل و را ن شده نرم فزار کامسول شبیه سازی انتقال ایزوپروفن از غشا
تحقیق انيشتين,بررسی انيشتين,مقاله انيشتين,پروژه انيشتين, تحقیق در مورد انيشتين,دانلود تحقیق انيشتين,پایان نامه انيشتين,آلبرت انيشتين کیست,آلبرت انيشتين شیعه,تحقیق آلبرت انيشتين,مقاله آلبرت انيشتين,تحقیق درمورد آلبرت انيشتين|34021765|n5i
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان تحقیق آلبرت انيشتين آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

دانلود تحقیق در مورد آلبرت انيشتين،در قالب word و در 17 صفحه، قابل ویرایش.
بخشی از متن تحقیق:سال های اولیه زندگی:
آلبرت انیشتین در چهاردهم مارس 1879 در شهر اولم که شهر متوسطی از ناحیه و ورتمبرگ آلمان بود متولّد شد . امّا شهر مزبور در زندگی او اهمیتی نداشته است. زیرا یک سال بعد از تولّد او خانواده وی از اولم عازم مونیخ گردید.

پدر آلبرت، هرمان انیشتین کارخانه‌ی کوچکی برای تولید محصولات الکترو شیمیایی داشت و با کمک برادرش که مدیر فنی کارخانه بود از آن بهره‌برداری می‌کرد. گر چه در کار معاملات بصیرت کامل نداشت. پدر آلبرت از لحاظ عقاید سیاسی نیز مانند بسیاری از مردم آلمان گر چه با حکومت پروسی‌ها مخالفت داشت امّا امپراتوری جدید آلمان را ستایش می‌کرد و صدراعظم آن «بیسمارک» و ژنرال «مولتکه» و امپراتور پیر یعنی «ویلهم اول» را گرامی می‌داشت.
مادر انیشتین که قبل از ازدواج پائولین کوخ نام داشت بیش از پدر زندگی را جدی می‌گرفت و زنی بود از اهل هنر و صاحب احساساتی که خاصّ هنرمندان است و بزرگترین عامل خوشی او در زندگی و وسیله تسلای وی از علم روزگار موسیقی بود.
آلبرت کوچولو به هیچ مفهوم کودک عجوبه‌ای نبود و حتّی مدّت زیادی طول کشید تا سخن گفتن آموخت بطوریکه پدر و مادرش وحشت زده شدند که مبادا فرزندشان ناقص و غیرعادی باشد امّا بالاخره شروع به حرف زدن کرد ولی غالباً ساکت و خاموش بود و هرگز بازیهای عادی را که ما بین کودکان انجام می‌گرفت و موجب سرگرمی کودک و محبّت فی ما بین می شود را دوست نداشت.